Wyciskane soki stosowane w medycynie cz II.

Najlepsze owocowe soki lecznicze

Mamy takie owoce, z których przygotowuje się obecnie najlepsze leki, które poprawiają pracę mózgu, oczyszczają drogi moczowe. Będą to żurawina i jagody. Sok z jagód powinno się podawać rozcieńczony z niewielką ilością wody. Dlatego, że zawierać będzie on sporą ilość kwasów organicznych.  (http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/

Taki świeżo wyciskany sok połączony z wodą to również świetny napój leczniczy. Zwalcza on problemy z zaparciami i stosowany jako płukanka chroni przed zapaleniami jamy ustnej. Najwięcej daje jednak w okulistyce, ponieważ jagody wpływają między innymi na regenerację siatkówki. Sok ze świeżych jagód jest dobrze przyswajalny przez małe dzieci.

Sok z żurawiny to sposób na bakterię E coli. Jej obecność w organizmie powoduje w wielu przypadkach zakażenie dróg moczowych. Świeży sok z żurawiny neutralizuje zakażenie i może chronić nasze drogi moczowe i strefy intymne. Regularne picie takiego soku z żurawiny to również poprawa poziomu dobrego cholesterolu. To sprawi, że nie będzie problemów z sercem i układem krwionośnym w organizmie.

Regularne stosowanie wyciśniętych soków z owoców

działanie lecznicze soków Obecnie stosuje się świeże soki praktycznie z każdych owoców do walki z chorobami. Mamy w takich sokach wiele witamin i cennych minerałów, które wpływają korzystnie na stan naszego organizmu. Najlepiej będzie pić takie soki jednodniowe. Są one odżywcze, ale mamy również gwarancje, że pozytywne składniki będą od razu przez nas spożyte z takim sokiem. Jeśli chcemy mieć gwarancje jakości takiego soku warto przygotowywać go ze świeżych owoców. Do tego służyć będzie dobra wyciskarka.

Dzięki niej można skutecznie przeciwdziałać różnego rodzaju chorobom i zapaleniom. Tego rodzaju sprzęt to idealna inwestycja we własne zdrowie. Można dzięki niej korzystać z dobrodziejstwa owoców, które rzeczywiście są dla naszego zdrowia bardzo ważne i powinno się je regularnie spożywać. Z wyciskarką dzienną dawkę owoców będzie nam łatwiej przyjąć. Wydaje się więc, że dobrze będzie się zdecydować na taki właśnie zakup.

Story Page