Wyciskarka do soków Hurom HT

Firma Hurom wprowadzając do sprzedaży nowy model wyciskarki HT postarała się o urządzenie dobrej jakości o wygodnym kształcie, dzięki czemu nie zajmuje ono dużo miejsca. Wprowadzony został do niego między innymi doskonały silnik bezszczotkowy, który charakteryzuje się niewielką awaryjnością oraz wykonywaniem zadań bardzo sprawnie.

Urządzenie, które otrzymujemy pracuje z prędkością około 42 obrotów na minutę co daje możliwość sprawnego uzyskania soku, przy zachowaniu wszystkich cennych składników w jego składzie. Dostajemy również misę o pojemności około pół litra, która daje nam szansę pomieszać kilka smaków. Dzięki możliwości zastosowania specjalnego korka dołączonego do urządzenia można oczekiwać, że bez problemu będzie można mieszać poszczególne elementy dodając je do przygotowywanego soku.  (http://sklep.puregreen.pl/hurom-ht-wyciskarka-do-sokow.html

W zależności od upodobań decydować się można na różne sita, ponieważ sprzęt ma dwa rodzaje, które dają możliwość uzyskania zarówno klarownego soku jak i też takiej propozycji, która będzie bardziej gęsta, bogatsza w swoim składzie. Oczywiście kluczowym elementem urządzenia jest wałek ślimakowy, który wykonywany jest z ultemu. Będzie bardzo twardy, co sprawi, że zgniecie owoce i wyciśnie sok również ze skórek, nasion uzyskując doskonałe wartości odżywcze.

wygląd nowej wyciskarki HuromKażdy może wybrać gęstość soku a tym samym decydować również o zawartości składników odżywczych. Na uwagę zasługuje fakt, że urządzenie pracuje odpowiednio cicho i tym samym nawet dziecko może spać, gdy wyciskarka będzie pracować. Sokowirówka wygeneruje większy hałas jak i też zużycie nawet 10 razy więcej prądu niż Hurom HT, który pobiera 150 W. W urządzeniu nowością jest komora wsadowa, która ma kształt litery V.

Jest to jak się okazuje wygodne rozwiązanie, które umożliwia komfortowo wprowadzać owoce do środka. Wykorzystując specjalną manetkę można samemu decydować o wydajności urządzenia, tak że zawsze będzie szansa na wyciskanie jeszcze większej ilości pysznego soku. Możliwości jakie daje nam Hurom HT są więc wyjątkowe i warto je wykorzystać, by z tym urządzeniem zadbać również o siebie i swoje zdrowie.

Story Page