Najnowszy model wyciskarki do soków Hurom HT

W nowym sprzęcie mamy między innymi lepszą konstrukcję sitek i przygotowany nowoczesny wałek ślimakowy ze specjalną blokadą, która odpowiada za dokładniejsze wyciskanie soku. Do tego dochodzi nowoczesny wygląd i świetna jakość, co sprawia, że sprzęt będzie wyborem doskonałym.

Można oczekiwać, że wyciskanie soku będzie jeszcze dokładniejsze i odpad będzie praktycznie suchy. Nowoczesne silniki pracują wolniej, ale jednocześnie uzyskują więcej soku. Do tego dochodzi również unowocześniona konstrukcja sita odpowiadającego za filtrowanie soku co umożliwia uzyskanie klarownego napoju. (http://sklep.puregreen.pl/hurom-ht-wyciskarka-do-sokow.html Urządzenie daje możliwość komfortowego wyciskania soku z warzyw i owoców a także ziół. Technika w formie wolnych obrotów daje możliwość uzyskania soku z pełną wartością odżywczą i to w naturalnej formie.

Pionowe ustawienie pozwala, by sprzęt pracował wydajnie w czasie porównywalnym do sokowirówek. Do produkcji urządzenia Hurom HT wykorzystywane były perfekcyjne jakościowo materiały, które gwarantują trwałość i niezawodne działanie. Między innymi producent postawił na ULTEM, który mocno zyskał na popularności. To tworzywo, które jest wolne od bisfenoli i dużo twardsze niż te materiały, które wykorzystuje się tradycyjnie. Dzięki jego zastosowaniu można uzyskać jeszcze lepsze efekty wyciskania soku. Podstawą będzie metoda wolnego oddzielania soku od miąższu.

sok z wyciskarki Hurom HT Sok przygotowywany w taki sposób będzie realizowany z gwarancją zachowania wszystkich zdrowych minerałów i enzymów, które są ważne dla naszego zdrowia. Jeśli zaprojektujemy dobrze wykonaną maszynę możemy oczekiwać jej sprawnego funkcjonowania przez lata i na to wydaje się, że postawiła firma Hurom, której poszczególne sprzęty charakteryzują się świetną jakością.

W tym sprzęcie Hurom HT mamy również ciekawie zrealizowane techniki umożliwiające między innymi ergonomiczną formę czyszczenia. Silikonowa zatyczka pozwala na zamknięcie otworu wlotowego i płukanie urządzenia wodą. Sprzęt można sobie dopasować, ponieważ występuje w trzech kolorach – srebrnym, czerwonym i ivory.

Story Page